У школі мистецтв №6 відкрилася виставка робіт юних художників та педагогів
06 листопада 2019 10:48 Культура
У школі мистецтв №6 відкрилася виставка робіт юних художників та педагогів Виставка картин професійних художників і дітей, які навчаються малюванню, відкрилася в галереї «Чарівна мелодія фарб» Дитячої школи мистецтв №6 (вул. Архітекторів, 30-а).

В експозиції представлено понад 90 картин, виконаних в різних техніках (олія, акварель, ліногравюра, пастель, олівець). Автори робіт - учні художнього відділення школи мистецтв, починаючи з нульового класу і закінчуючи випускниками та викладачами. За словами організаторів, відкриття виставки приурочено до творчих свят - Дня музики, Дня художника та Дня працівників освіти.

«Юні майстри і маститі професіонали відкривають перед глядачем світ своєї душі - крихкий, загадковий і прекрасний. Тематика робіт різноманітна, тут і осінні пейзажі, портрети, натюрморти, музика і театр», - зазначила завідуючий художнім відділенням школи Тетяна Вахрушева.

Уже вдруге свої картини в галереї виставляє харківський художник, доцент кафедри реставрації та експертизи творів мистецтв Харківської державної академії дизайну і мистецтв України В'ячеслав Шуліка.

«У школі закладена хороша художня традиція, що дозволяє учням домагатися високого професійного рівня. Для мене велика радість продемонструвати свої роботи учням школи. Сподіваюся, що подібні виставки допоможуть усвідомити дітям, що навчання малюванню дозволяє не тільки розвивати себе як особистість, а й може стати їхньою професією надалі», - сказав В'ячеслав Шуліка.

У святі також взяла участь заступник директора Департаменту культури міськради Тетяна Мараховська. Вона подякувала педагогам школи за результативну працю, побажала колективу подальших успіхів і вручила кращим викладачам Подяку міського голови та грамоти Департаменту культури.

«Все, що відбувається в школі, робиться на професійному рівні. Так і повинно бути в храмі мистецтва, призначеному для дітей», - наголосила Тетяна Мараховська.

Для гостей виставки вихованці музичного відділення школи підготували концертну програму.

Виставка працюватиме до 20 грудня.

Друкувати
Останні новини