У школі мистецтв №6 пройшов випускний
18 червня 2019 11:19 Культура
У школі мистецтв №6 пройшов випускний У Дитячій школі мистецтв №6 відбувся випускний і нагородили кращих учнів.

Восьмирічне навчання завершили учні третього випуску школи мистецтв. Директор школи Валентина Сальникова привітала випускників з отриманням початкової професійної освіти в сфері мистецтва і вручила їм свідоцтва про закінчення школи мистецтв та грамоти. 

Крім того, 14-ти учням і шкільному хореографічному колективу «DanceArt», які брали участь у всеукраїнському музичному проекті «Ми - діти, ми - Всесвіт», начальник відділу культури Шевченківського району Департаменту культури Карина Тоноян вручила Подяки Харківського міського голови.

Також випускникам, які брали активну участь у концертах і фестивалях, вручили грамотами адміністрації школи.

Випускників привітали педагоги та народний депутат України Валерій Писаренко, який взяв участь у святі. Всім випускникам були подаровані квитки в парк культури і відпочинку ім. Горького.

За традицією випускники написали листи майбутньому поколінню учнів. Їх послання з враженнями про час, проведений в школі, і побажаннями іншим дітям прочитають через 20 років - у 2039 році.

На честь випуску в школі мистецтв пройшов концерт і була організована виставка картин учнів школи.

Довідка. Дитяча школа мистецтв №6 була відкрита в 2009 році. Сьогодні школа є культурним центром одного з найбільших мікрорайонів Харкова - Олексіївського житлового масиву. У школі навчаються різним видам мистецтва понад 400 учнів. Засновником школи є Харківська міська рада.

Друкувати
Останні новини