У школі-інтернаті №14 пройшло свято святого Миколая
21 грудня 2019 11:19 Освіта
У школі-інтернаті №14 пройшло свято святого Миколая Свято з нагоди Дня святого Миколая пройшло у Харківській школі-інтернаті №14.

140 вихованців отримали книгу «Святкування Нового року і Різдва Христового у Харкові» та солодкі подарунки.

До дітей завітав Святий Миколай, який розповів їм про українські традиції, пов’язані з цим днем.

Під час святкової концертно-розважальної програми вихованці продемонстрували свої творчі здібності та таланти. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини