У школі №5 відкрили оновлений стадіон
05 листопада 2018 11:09 Освіта
У школі №5 відкрили оновлений стадіон Відкриття спортивного стадіону після реконструкції відбулося 2 листопада в Харківській загальноосвітній школі № 5.

У святковому заході взяли участь голова Адміністрації Київського району Неллі Казанжієва, народний депутат України Олександр Грановський, начальник управління з питань фізичної культури і спорту міськради Костянтин Курашов, начальник районного управління освіти Тетяна Куценко, а також учні школи та їхні батьки.

Народний депутат Олександр Грановський привітав учнів з відкриттям нового стадіону, побажав подальших спортивних досягнень і подарував навчальному закладу волейбольні та баскетбольні м'ячі.

На святі виступили спортсмени школи - тхеквондисти. Також продемонстрували свою майстерність вихованці спортклубу «Я - ролер» і спортсмени юнацької команди БК «Політехнік» - призери чемпіонату України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини