У школі №130 з'явилися сучасний спортзал і музей рятівників
16 вересня 2016 21:50 Освіта
У школі №130 з'явилися сучасний спортзал і музей рятівників У Харківській загальноосвітній школі №130 в Новобаварському районі сьогодні, 16 вересня, був відкритий оновлений спортзал.

У спортивному святі взяли участь юні спортсмени - футболісти, таеквондисти, гандболісти та ін.

Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, тепер у школярів є всі умови, щоб показувати ще кращі результати.

«Діти дуже хочуть займатися спортом, і це, звичайно, чудово. Упевнений, що це дасть потужний імпульс розвитку фізкультури в цій школі. Наступного року ми плануємо оновити багато інших спортзалів і відкрити нові стадіони, щоб діти займалися спортом ще активніше», - зазначив Ігор Терехов.

Крім того, сьогодні в школі №130 напередодні Дня рятувальника відкрився перший спеціалізований шкільний музей рятувальників. У ньому можна ознайомитися з історією пожежно-рятувальної служби Новобаварського району.

«Ми з ДСНС працювали над тим, щоб відкрити такий музей. Це перша ластівка, але я думаю, що і в інших школах ми відкриватимемо такі музеї, щоб діти знали і історію, і те, як працює ця служба, і що потрібно робити в тій чи іншій небезпечній ситуації. Це дуже корисні навички, які можуть стати в нагоді у житті кожного», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини