У школах Харкова проводять дезінфекцію приміщень
14 вересня 2020 12:30 Освіта
У школах Харкова проводять дезінфекцію приміщень Обов'язкова дезінфекція приміщень проводиться з 12 вересня у всіх школах міста Харкова.

У зв'язку із загостренням епідеміологічної ситуації в регіоні міський голова Геннадій Кернес доручив протягом вересня-жовтня провести дезінфекцію приміщень усіх харківських шкіл.

Як повідомили у Департаменті освіти, дезінфекцію проводять фахівці громадської організації «ЗооКонтроль». Обробляють приміщення за допомогою генератора гарячого туману, який заряджається дезинфікуючим засобом «Бланідаз-актив» у концентрації, безпечній для людей. Дезінфікуючий розчин під високим тиском потрапляє в кожну щілину, і через пів години після обробки приміщення стає стерильно чистим.

Зазначимо, що в серпні на сесії міської ради було виділено кошти на придбання у школи безконтактних термометрів, дезінфікуючих розчинів і засобів індивідуального захисту для учасників освітнього процесу. Перед початком нового навчального року навчальні заклади отримали 1 млн масок. Це був третій транш із забезпечення жителів міста безкоштовними масками, перші два здійснили навесні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини