У школах Харкова немає сплеску захворюваності
27 січня 2021 09:10 Освіта
У школах Харкова немає сплеску захворюваності Школи Харкова заповнені на 94%, освітній процес в навчальних закладах здійснюється в штатному режимі.

Про це на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Харківської міськради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, Департамент освіти проводить моніторинг відвідуваності, стану захворюваності дітей, а також педагогічного та технічного персоналу.

«На даний момент у всіх школах міста коронавірусною інфекцією хворіють 24 учні, 20 педагогів і 7 технічних працівників. Для порівняння, два місяці тому дітей, що заразилися, було 134, персоналу - 117. Ми бачимо позитивну динаміку зниження захворюваності», - підкреслила Ольга Деменко.

Вона також зазначила, що школи міста в достатній кількості забезпечені всім необхідним для запобігання поширенню коронавірусу. Перед початком навчального року з бюджету міста було виділено 1,5 млн грн на закупівлю безконтактних термометрів, дезінфекторів. Також була отримана держсубвенція в розмірі 16,5 млн грн на забезпечення шкіл міста дезінфікуючими засобами. Оскільки субвенція надійшла в кінці року, то зараз в навчальних закладах є запас деззасобів, якого повинно вистачити на перший квартал.

«На даний момент всі навчальні установи працюють нормально. Крім звичайної дезінфекції, в харківських школах за кошти міського бюджету протягом вересня-жовтня минулого року вперше в Україні проводилася обов'язкова повна дезінфекція приміщень генератором гарячого туману. Хочу акцентувати увагу, що такі заходи не проводили ні в одному обласному центрі», - зазначила директор департаменту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини