У школах і дитячих садках Харкова зміниться вартість харчування
12 грудня 2018 17:36 Освіта
У школах і дитячих садках Харкова зміниться вартість харчування У Харкові встановили вартість харчування у школах і дитячих садках на 2019 рік.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 12 грудня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, з 1 січня харчування однієї дитини в яслах збільшиться на 2 грн і складе 20 грн на день (зараз - 18 грн), у групах дитсадку збільшиться з 23 до 25 грн.

Вартість харчування школярів 1-4-х класів складе 11 грн (зараз - 10,5 грн). Ці витрати покриваються повністю за рахунок міського бюджету - безкоштовні сніданки щодня отримуватимуть 52 тис. дітей.

Крім того, виконком затвердив вартість харчування в дитячому будинку «Родина» і школі-інтернаті для малозабезпечених дітей - в розмірі 62 грн.

Ольга Деменко зазначила, що у низки категорій учнів і дошкільнят є пільги на харчування. Зокрема, за рішенням сесії міської ради безкоштовно харчуються діти учасників АТО - це близько 3 тис. вихованців дитсадків і шкіл. З нового року вартість безкоштовного обіду для дітей-пільговиків в школах зросте з 13,5 грн до 14 грн. Також безкоштовним харчуванням забезпечуються діти-сироти, діти під опікою, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Директор департаменту зазначила, що всього в дитячих садках пільги на харчування мають більше 4 тис. дітей соціально незахищених категорій та ті, які відвідують спеціальні групи.

Нагадаємо, що бюджет міста Харкова взяв на себе частину плати за харчування дітей в дитсадках і яслах в розмірі 40% від його вартості, решту оплачують батьки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини