У шкільних їдальнях Харкова ввели нові графіки харчування і проводять дезінфекцію
19 листопада 2020 10:24 Освіта
У шкільних їдальнях Харкова ввели нові графіки харчування і проводять дезінфекцію Шкільні їдальні Харкова працюють з дотриманням всіх санітарних норм, затверджених Кабінетом Міністрів України на час пандемії.

Зокрема, особливий графік роботи введений в їдальні школи №132 Шевченківського району, в якій навчається 821 дитина. Як повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи школи Інна Демеденко, на першій, другій, третій і четвертій перервах в їдальні харчуються учні початкових класів. Молодші школярі на перетинаються зі старшими, у яких в цей час проходять уроки. Потім за своїм графіком харчуються 5-6, 7-8 класи і старша школа. Дистанція між столами - 1,5 м, за столами сидять по чотири учні. Після сніданків і обідів в їдальні прибирають і дезінфікують столи.

У Департаменті освіти також зазначили, що вся продукція у їдальнях, зокрема випічка, продається в індивідуальній упаковці, вода - тільки бутильована.

За словами головного спеціаліста Департаменту освіти Наталії Воробйової, працівники харчоблоку проходять щоденний термоскрінінг, і ця інформація фіксується у відповідний журнал. Стан здоров'я персоналу і якість харчування контролює медпрацівник.

«Усі заклади загальної і середньої освіти міста забезпечені дезинфікуючими засобами і засобами індивідуального захисту у достатній кількості. Все відповідає санітарним нормам. У кінці дня обов'язково обробляються приміщення харчоблоку та обідній зал», - повідомила Наталія Воробйова.

Вона також нагадала, що всього у Харкові безоплатним харчуванням забезпечені понад  52 тис. учнів початкової школи та близько 6 тис. дітей пільгових категорій. Для інших учнів комплексний сніданок коштує 12 грн, а комплексний обід - 15 грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини