У Шевченківському районі заплановані масштабні роботи з ремонту шкіл та дитсадків
16 вересня 2020 20:56 Освіта
У Шевченківському районі заплановані масштабні роботи з ремонту шкіл та дитсадків Зустріч керівників галузі освіти міста Харкова з батьками вихованців та учнів дошкільних і шкільних навчальних закладів Шевченківського району відбулася сьогодні, 16 вересня, у Харківській спеціалізованій школі №132.

Це традиційні зустрічі з батьківською громадськістю, які проводяться у Харкові вже четвертий рік. Саме на цих зустрічах батьки можуть звернутися з будь-яким проханням щодо поліпшення матеріально-технічного стану навчального закладу, ремонту тощо.

На сьогоднішній зустрічі представники батьківських комітетів озвучили чимало пропозицій, які міська влада візьме в роботу на наступний рік, хоча деякі прохання будуть виконані ще цього року: наприклад, у дитсадках №30 та 290 незабаром з'являться нові холодильні шафи.

На наступний календарний рік заплановані ремонти туалетів у школах №51, 147, 148, 150, 154, 159, у дитсадку №450, спортзалу - в НВК №106, павільйонів - у дитсадку №416, капремонт їдальні - у школі №131. Будуть замінені вікна в дитсадках №127, 411, 430 та ін., а в НВК №45 «Академічна гімназія» хочуть оновити обладнання у спортзалі.

Також наступного року планується реконструювати стадіон у школі №29, який через фінансові труднощі не встигли відремонтувати цього року.

На прохання багатьох батьків оновити асфальтобетонне покриття на території або біля різних навчальних закладів голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський відповів, що роботи у цьому напрямку заплановані на 2021 рік. Також будуть оновлюватися дитячі майданчики.

«За дорученням міського голови Геннадія Кернеса, при формуванні плану робіт на наступний рік по всім дошкільним закладам ми будемо передбачати оновлення дитячих майданчиків і заміну асфальтобетонного покриття. За минулі два роки у Шевченківському районі ми відкрили спортмайданчики в дитсадках №323 і 399. Вони виправдали себе і користуються великою популярністю. Інші батьки просили, щоб ми поширили цей досвід на всі дитячі садки, і тепер ми будемо цим займатися», - зазначив Володимир Котковський.

Директор Департаменту освіти Ольга Деменко підкреслила, що подібні зустрічі з батьками вже довели свою необхідність.

«Сьогодні ми почали наші традиційні зустрічі з батьками у кожному районі місті. Незважаючи на фінансові труднощі, нам на 90% вдалося виконати доручення батьків у 2020 році. Але головне, що ремонти покрівель і туалетів, заміна вікон - все виконано. Сьогодні ми вже отримали нові завдання, тому будемо проводити обстеження, планувати роботу і бюджет на 2021 рік», - зазначила Ольга Деменко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини