У Шевченківському районі відновлюють мережі водопостачання
02 грудня 2022 14:19 ЖКГ
У Шевченківському районі відновлюють мережі водопостачання Бригади аварійно-відновлювальних робіт комплексу «Харківводопостачання» оперативно відновлюють чотири пошкодження на зовнішніх трубопроводах у Шевченківському районі.
Роботи виконуються на пр. Науки, вул. Клочківській, пр. Людвіга Свободи та вул. Ахсарова.

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» Микола Завада, ліквідація аварійної ситуації на ділянці водоводу діаметром 300 мм на пр. Науки ведеться з відключенням споживачів від послуги.

«Частину мешканців тимчасово відключили від послуги, але передбачили підвезення води автоцистерною. Якщо пошкодження незначне, зазвичай нештатну ситуацію ліквідовуємо за вісім годин, довше, якщо потрібна заміна ділянки трубопроводу. Загалом ми ремонтуємо не лише водоводи, але постійно реставруємо та облаштовуємо оглядові колодязі, міняємо люки, встановлюємо запірну арматуру, контролюємо стан пожежних гідрантів», - зазначив Микола Завада.

За його словами, всі планові заходи щодо підготовки об'єктів водопостачання до експлуатації в осінньо-зимовий період були виконані. Всього було перекладено понад 8,5 км трубопроводів, з них 1,7 км  - у Шевченківському районі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини