У Шевченківському районі нагородили переможців конкурсу «Молода людина року»
21 вересня 2020 09:20 Місто
У Шевченківському районі нагородили переможців конкурсу «Молода людина року» Церемонія нагородження переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року - 2020» пройшла в Адміністрації Шевченківського району.

Традиційно конкурс проходить у десяти номінаціях: «Учні загальноосвітніх шкіл», «Учні професійно-технічних закладів», «Студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації», «Студент (курсант) вищого навчального закладу ІІІ-ІV рівнів акредитації»,  «Наукова діяльність», «Культура та мистецтво», «Фізична культура та спорт», «Діяльність в галузі виробництва, підприємництво», «Діяльність у невиробничій сфері» та «Громадська діяльність».

На районний етап відбору подали заявки 58 учасників. Переможців та лауреатів нагородили почесними грамотами Адміністрації Шевченківського району та пам'ятними кубками.

Кращих школярів та студентів привітав голова адміністрації району Володимир Котковський, який побажав їм перемоги у міському етапі.

«Учасники районного етапу міського конкурсу «Молода людина року» – креативні, талановиті, ініціативні. Вони – гордість Шевченківського району міста Харкова. Бажаємо кожному успіху та волі до перемоги!» - сказав голова райадміністрації.

На церемонії нагородження виступили заслужений артист України Віталій Лашко та чемпіонка України, студентка Харківської державної академії фізичної культури Юлія Доценко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини