У саду Шевченка відкрили оновлений фонтан
23 серпня 2015 20:42 Місто
У саду Шевченка відкрили оновлений фонтан Фонтан в саду ім. Т. Шевченка відкрили сьогодні, 23 серпня, після реконструкції.

У відкритті взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес. Він зазначив, що раніше фонтан був світломузичним, при реконструкції це врахували і, таким чином, повернули місту цю пам'ятку. За його словами, тепер харків'яни зможуть проводити час в парку біля фонтану, насолоджуючись класичною музикою.

«Сьогодні ми відзначаємо день народження рідного Харкова. Ми вшановуємо ветеранів, які визволяли наше місто. І ми відкрили після реконструкції фонтан в саду Шевченка, який пам'ятають інші покоління харків'ян. Фонтан був світломузичним, і ми зберегли цю ідею. Я бажаю всім вам щастя, здоров'я та здійснення всього задуманого», - звернувся міський голова до харків'ян, які були присутні на відкритті.

Зазначимо, що реконструкція фонтану розпочалася 15 липня. В ході ремонту замінили гранітну обшивку і технічну систему фонтану. Крім того, на майданчику навколо нього поклали тротуарну плитку. Реконструкція виконана за фінансової підтримки корпорації «Roshen».


Друкувати
Останні новини