У Регіональному центрі послуг рятувальники провели навчання
08 жовтня 2018 09:46 Місто
У Регіональному центрі послуг рятувальники провели навчання У Регіональному центрі послуг на пр. Тракторобудівників, 144 пройшли протипожежні навчання.

Під час навчань співробітникам Регіонального центру пояснили правила пожежної безпеки на своїх робочих місцях, а також показали, як користуватися засобами пожежогасіння. Було «евакуйовано» понад 300 співробітників і чотири «врятовані».

Як зазначив начальник оперативно-координаційного центру Сергій Щербина, підрозділи, які прибули до Регіонального центру послуг за викликом співробітників, не знали, що це була навчальна тривога. Таким чином рятувальників також перевірили на оперативність і правильність дій.

«Ми трохи ускладнили навчання тим, що зімітували задимлення своїми установками, тобто був дим на різних поверхах, щоб люди побачили, як поширюються продукти загоряння і щоб розуміли, як евакуюватися і куди потрібно йти. Скрізь на поверхах були наші посередники, які визначали, чи правильно діє персонал, стежили за процесом евакуації», - додав він.

Директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська зазначила, що такі навчання проходять щороку і дуже важливі для злагодженості дій співробітників центру в надзвичайних ситуаціях.

«У будівлі площею 6 тис. кв. м організовано 320 робочих місць, тут протягом дня буває досить багато людей, тому дуже важливо проводити такі заходи. Це говорить про те, що ми приділяємо велику увагу не тільки якості і швидкості надання послуг в нашому центрі, а й безпеці наших відвідувачів і співробітників», - підкреслила Вікторія Китайгородська.

Друкувати
Останні новини