У районі ХТЗ впорядковують пішохідні доріжки у дворах
13 серпня 2019 15:06 ЖКГ
У районі ХТЗ впорядковують пішохідні доріжки у дворах Ремонт пішохідних доріжок триває у дворах житлових будинків в Індустріальному районі.

Як повідомив сьогодні, 13 серпня, виконроб КП «Харківжилбуд» Андрій Степаненко, з початку літа комунальники відремонтували близько 2 тис. кв. м прибудинкових територій району. Зокрема, були заасфальтовані пішохідні доріжки у дворах по вул. Біблика, 1-а, вул. Грицевця, 20, 28 та 28-а, а також по вул. Миру, 24 та 32.

Сьогодні комунальники впорядковують територію біля житлового будинку по вул. Біблика, 2-а. Там планують заасфальтувати 250 кв. м доріжок.

«У цьому дворі було багато розбитих доріг. На самих аварійних ділянках ми демонтували старий асфальт й поклали новий, місцями встановили новий бордюр. Також на деяких ділянках, включаючи внутрішньоквартальну дорогу до будинка, ми виконали частковий ремонт асфальтного покриття», - повідомив Андрій Степаненко.

На цьому об'єкті благоустрій пішохідних доріжок завершать протягом двох днів, і бригада робітників перейде в сусідній двір на вул. Біблика, 1-в. Також найближчим часом планується відремонтувати дороги біля житлових будинків по вул. Северина Потоцького, 4 та 5.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини