У районах міста відзначають День працівників житлово-комунального господарства
18 березня 2021 17:27 ЖКГ
У районах міста відзначають День працівників житлово-комунального господарства Захід з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення пройшов сьогодні, 18 березня, в Адміністрації Холодногірського району.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав з прийдешнім професійним святом представників сфери ЖКГ, які працюють у Новобаварському і Холодногірському районах.

«Ви створюєте комфортну і затишну середу, надаєте харків'янам якісні послуги. Важливо, щоб людина, прийшовши додому, заходила в добре, підкреслюю, добре відремонтований під'їзд, піднімалася на поверх у відремонтованому ліфті, щоб в її будинку було тепло. Все це робите ви. Особливі слова подяки нашим дворовим робітникам, які в будь-яку погоду приводять до ладу наші двори - чистять сніг, підмітають листя. Я безмірно вдячний всім вам за чисте місто Харків. Бажаю вам, перш за все, міцного здоров'я, гарної зарплати і хороших стосунків у сім'ї. Зі святом!» - сказав Ігор Терехов.

З нагоди професійного свята секретар міської ради вручив Подяки міського голови працівникам комунальних підприємств «Жилкомсервіс», «Шляхрембуд», «Міськсвітло», «Харківводоканал», «Харківзеленбуд», «Харківгорліфт» та ін.

Після церемонії нагородження в актовій залі Адміністрації Холодногірського району пройшов концерт.

Зазначимо, що День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначається в Україні у третю неділю березня, цього року - 21 березня. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини