У районах міста готуються до нового навчального року
31 серпня 2017 13:28 Освіта
У районах міста готуються до нового навчального року Напередодні нового 2017-2018 навчального року, 30 серпня, в районах Харкова пройшли педагогічні конференції.

Підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2016-2017 навчальному році та пріоритетні завдання на шляху реалізації Концепції Нової української школи обговорили в Шевченківському районі. У конференції взяли участь керівники і педагоги шкіл і дитячих садків, представники райадміністрації, районного управління освіти, батьківської ради, учнівського самоврядування. На конференції відзначили установи освіти за кращу підготовку до нового навчального року. Так, кращими стали дитячий садок №158 та гімназія №116, друге місце посіли колективи дитячого садка №290 і школи №159, третє - дитячого садка №418, 446, ліцею №89 та школи №129. Їм вручили Почесні грамоти Адміністрації Шевченківського району. Також нагороду за кращу підготовку вручили колективу Центру дитячої та юнацької творчості №1.

Також підсумки діяльності навчальних закладів та управління освіти в минулому навчальному році та завдання на новий навчальний рік обговорили в Індустріальному районі. Голова райадміністрації Ольга Вельможна привітала вчителів з початком нового навчального року, подякувала за їхню працю і побажала подальших успіхів в їхній нелегкій, але дуже важливій роботі. Глава району вручила Подяки голови адміністрації педагогам-ветеранам, а кращим педагогам за підсумками 2016-2017 навчального року вручили Почесні грамоти Департаменту освіти Харківської міської ради. Традиційно на конференції ветерани привітали молодих педагогів, які прийшли працювати в 2017-2018 навчальному році, і подарували їм освітні емблеми Індустріального району.

Нагадаємо, що також 30 серпня в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М. В. Лисенка пройшла міська педагогічна конференція. У ній взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і директор Департаменту освіти Ольга Деменко. Основні питання, яким приділили увагу на конференції, - інклюзивна освіта, придбання нового навчального обладнання для класів, прозорість батьківських внесків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини