У районах Харкова відсвяткували 9 Травня
09 травня 2021 19:51 Суспільство
У районах Харкова відсвяткували 9 Травня Святкові заходи, присвячені 76-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пройшли сьогодні, 9 травня, в Слобідському, Новобаварському і Холодногірському районах.

У Слобідському районі концерт пройшов у дворі школи №78. Для ветеранів війни та праці, дітей війни, представників ветеранських організацій району школярі підготували святкову програму, в яку входили вокальні та хореографічні номери на воєнну тематику.

Крім того, концерти пройшли в Холодногірському сквері та в парку Квітки-Основ'яненка (Новобаварський район). Для харків'ян виступали заслужені артисти України Олексій Гавінський, Гаррі Сетьян та інші виконавці. Також працювали виставки творчих робіт, присвячені Дню перемоги.

Зі святом 9 Травня присутніх привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Сьогодні святе свято для кожного істинного харків'янина. Сьогодні ми святкуємо День перемоги. Наші батьки, наші діди ціною свого життя, ціною свого здоров'я добули нам право під мирним небом працювати в улюбленому місті Харкові. Низький їм уклін за цей подвиг.

Дорогі харків'яни, ми зобов'язані шанувати пам'ять наших героїв. Наш обов'язок - від покоління до покоління передавати всю правду про війну, правду про те, хто здобув цю нелегку перемогу. Я хочу, щоб всі харків'яни знали, що в місті Харкові стояв, стоїть і буде стояти пам'ятник Георгію Жукову, проспект продовжить носити ім'я великого маршала перемоги і харків'яни будуть відзначати це святе свято саме 9 травня», - зазначив Ігор Терехов.

Після концертної програми всіх бажаючих пригощали традиційною «польовою кашею», харків'яни фотографувалися з ветеранами, співали пісні воєнних років.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини