У районах Харкова відкрилися центри надання адмінпослуг
11 листопада 2013 12:41
У районах Харкова відкрилися центри надання адмінпослуг У кожному районі міста відкрилися територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг міста Харкова.

Зокрема, територіальний центр адмінпослуг відкрився сьогодні, 11 листопада, в Адміністрації Ленінського району. У відкритті взяли участь директор Департаменту підприємництва та споживчого ринку Харківської міської ради Андрій Проскурін, голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, представники громадських організацій.

Андрій Проскурін зазначив, що Харків - одне з перших міст в Україні, якому вдалося реалізувати цю ініціативу і стати провідним у цій галузі.

«Ідея щодо створення територіальних центрів прийшла до нас два з половиною роки тому, тепер ми нарешті відкрилися і можемо надати харків'янам можливість оцінити нашу роботу. Найближчим часом на законодавчому рівні визначать остаточний перелік адміністративних послуг, які надаватимуться в центрах, але ми готові розширювати цей список, розвивати їхній технічний і кадровий потенціал», - повідомив директор департаменту.

Максим Мусєєв підкреслив унікальність центру, зазначивши, що крім загального переліку послуг харків'яни зможуть тут відвідати приймальню міського голови, звернутися до представників органів самоорганізації населення, куди увійшли квартальні комітети, ЖК, ЖБК, ОСББ, а також - у канцелярію районної адміністрації, де зможуть отримати всю необхідну інформацію.

Зазначимо, територіальний підрозділ ЦНАП забезпечений електронними та інформаційними терміналами, за допомогою яких відвідувачі можуть ознайомитися з переліком документів і зареєструватися в електронній черзі. Після того як їхній номер висвітиться на табло, їх обслужить один з чотирьох адміністраторів. На обслуговування одного клієнта адміністратору відводиться 15 хвилин. Всього в центрі надається близько 120 адмінпослуг. Зокрема, свої послуги в центрі надають міграційна і реєстраційна служби, консультують представник Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту і представник Департаменту житлового господарства. Працює територіальний центр без перерви.

Нагадаємо, у Харкові на базі Єдиного дозвільного центру працює Центр надання адміністративних послуг (Червоношкільна набережна, 26). Надає послуги за принципом «єдиного вікна». У центрі можна отримати близько 200 різних адмінпослуг, в тому числі оформити цивільний паспорт. На сайті Центру адмінпослуг можна скористатися електронним кабінетом, де можна попередньо записатися на прийом, отримати консультацію, простежити за ходом оформлення будь-яких документів. Також на сайті можна отримати консультацію в онлайн-режимі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини