У рамках бюджету участі в Харкові буде реалізовано близько 40 проєктів
18 грудня 2019 10:34 Суспільство
У рамках бюджету участі в Харкові буде реалізовано близько 40 проєктів Список проєктів-переможців Громадської бюджету (бюджету участі) був затверджений сьогодні, 18 грудня, на сесії Харківської міської ради.

Переможцями стали 39 проектів, які набрали при голосуванні більше 300 голосів харків'ян. На їх реалізацію з міського бюджету буде виділено 50 млн грн.

Серед ініціатив, які будуть реалізовані в 2020 році в Харкові, - створення муніципального Будинку шахів, дитячо-юнацької вітрильної школи, скейт-майданчика у сквері БК ХТЗ, роздільний збір відходів в школах міста, проекти «Мій улюблений яскравий лікар», «Удосконалення системи паркування автомобілів у центральній частині Харкова» та ін.

Детальніше  з кожним з проектів можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, всього в цьому році на участь у програмі «Громадський бюджет» харків'яни подали 260 різних ініціатив, з яких було відібрано 117 кращих. Голосування проводилося серед жителів міста харкова з 1 по 30 листопада. За результату голосування робоча група з питань бюджету участі відібрала і запропонувала для затвердження сесії 39 проектів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини