У приватному секторі Новобаварського району ремонтують дороги
23 липня 2020 09:27 Інфраструктура
У приватному секторі Новобаварського району ремонтують дороги Дорожники виконують поточний ремонт вул. Софії Перовської, на ділянці від вул. Тверської до будинку №13 у районі перетину з вул. Герцена.

З проханням про ремонт дороги до районної адміністрації звернулися місцеві жителі.

Як повідомив інженер КП «Шляхрембуд» Віталій Капленко, в ході робіт буде виконано поточний ремонт близько 2,4 тис. кв. м покриття, де буде укладено близько 300 т асфальтобетону.

«Покриття тут було вже порядком зношене. Завдяки тому, що магістральні дороги, в основному, вже відремонтували, можемо приділити належну увагу дорогам у приватному секторі», - зазначив Віталій Капленко.

За його словами, ремонт вул. Софії Перовської планується завершити найближчим часом. Після цього дорожники почнуть поточний ремонт вул. Конотопської (близько 2 тис. кв. м). Одночасно в приватному секторі комунальники посипають дороги будівельними матеріалами. Такі роботи завершені на вул. Рєпіна, у пров. Бакинському 1-му, 3-му, 4-му та пров. 2-му Колонному.

«Відсипку дороги по вулиці Колонній плануємо завершити до кінця липня. Також з проблемних - вул. Врубеля, де великі ухили і особливо після зливи намило рови, канави. Приведемо дорогу в належний стан, для чого вже посипаємо ділянку відходами холодного фрезерування. З перших чисел серпня приступаємо до відсипки вул. Віри Фігнер, яка межує з вул. Софії Перовської», - повідомив Віталій Капленко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини