У приватному секторі Ленінського району стало світліше
16 лютого 2015 17:51 ЖКГ
У приватному секторі Ленінського району стало світліше На шести вулицях приватного сектору Ленінського району реконструювали систему освітлення.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, під час виїзної зустрічі міського голови Геннадія Кернеса жителі цього мікрорайону звернулися до нього з проханням відновити систему зовнішнього освітлення. За підсумками у провулках Єлецького, 2-му Старо-Кримському, Алуштинському, Сериківському, а також на вулицях Алуштинській та Старо-Кримській було встановлено 55 світильників на 8 опорах.

«Частина світильників встановлена на опорах АК «Харківобленерго», частина опор належить КП «Міськсвітло». Роботи виконувалися практично всю зиму, оскільки тут була складна ділянка», - підкреслив Віктор Кітанін.

Як зазначив голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, рівень освітленості району становить 91%, у той час як у 2006 році цей показник ледь сягав 50%.

«Головне, що жителі отримали ту послугу, яка в наш час повинна бути нормою. Адже насамперед - це безпека жителів, і міська рада приділяє цьому особливу увагу. У приватному секторі Ленінського району рівень освітленості становить 75%, але я впевнений, що скоро ми досягнемо хороших результатів і тут», - підкреслив Максим Мусєєв.

Зазначимо, в 2014 році на вулицях Харкова було встановлено більше 3 тис. світильників. Рівень освітленості міста становить зараз понад 93%.


Друкувати
Останні новини