У приватному секторі Харкова незаконно працюють десятки пунктів прийому металу
11 жовтня 2016 13:23 Суспільство
У приватному секторі Харкова незаконно працюють десятки пунктів прийому металу У приватному секторі кожного району міста Харкова незаконно працюють від 10 до 20 пунктів прийому металу.

Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив інспектор КП «Благоустрій» Артем Вовченко під час рейду по таких точках.

За його словами, безпосередньо впливати на роботу пунктів прийому металу інспектори не можуть, оскільки це не входить в їхню компетенцію. Але при цьому вони мають право скласти адміністративний протокол за порушення правил благоустрою міста Харкова.

«Як правило, власники цих точок самовільно розміщують зовнішню рекламу про свої послуги, а також працюють без договору на вивезення сміття або не прибирають свою територію. Тому ми складаємо адмінпротоколи: мінімальний штраф складає 950 грн, максимальний - 1860 грн. Інших способів впливу на незаконні пункти прийому металу у нас немає», - зазначив Артем Вовченко.

Сьогодні під час рейду інспектори склали протоколи на порушників, які утримують пункти прийому металу, пластмаси і макулатури на вул. Благодатній і вул. Немишлянській - за неприбрану територію і незаконне розміщення реклами.

«Пункти прийому металу працюють, як правило, без дозвільних документів і багатьох фактично провокують на крадіжку люків, дротів та іншого металу, який вони потім здають в ці точки. За нашими спостереженнями, ніхто з органів, які мають відповідні повноваження, не реагує на роботу цих пунктів. Хоча порушення видно неозброєним оком», - розповів інспектор КП «Благоустрій».

Він підкреслив, що всі пункти прийому металобрухту на території приватного сектора є нелегальними, оскільки вони з самого початку не відповідають цілій низці вимог. Так, територія такого пункту повинна мати площу не менше 500 кв. м і найголовніше - має бути розташована не менш ніж за 150 м від житлових будинків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини