У притулку для тварин ввели незвичайну посаду
14 лютого 2020 10:09 Екологія
У притулку для тварин ввели незвичайну посаду Нова посада - «обіймач тварин» з'явилася в КП «Центр поводження з тваринами».

Як повідомили на підприємстві, харківський притулок для тварин першим в Україні ввів посаду «pethugger», що з англійської перекладається як «обіймач тварин». В обов'язки спеціаліста входить не тільки дарувати кішкам і собакам турботу і ласку, а й допомагати кінологам в дресируванні і адаптації тварин до спілкування з людиною.

«Соціалізація тварини, яка все своє життя жила на вулиці, - це невід'ємна частина роботи співробітників притулку. Кожному вихованцю притулку треба приділяти багато уваги, гратися з ним, виховувати і найголовніше - це навчити довіряти людям», - підкреслили в центрі.

Нову посаду посіла харків'янка Катерина, яка протягом останніх двох років майже щодня відвідувала притулок в якості волонтера. Дівчина розповіла, що мріяла працювати з тваринами ще з дитинства. У 2019 році Катерина закінчила школу волонтерів при Центрі поводження з тваринами, де навчилася азам дресирування, правильного виховання і поведінки з тваринами.

Зазначимо, що в 2020 році фахівців з «обіймання тварин» планують ввести в притулках і в інших містах України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини