У понеділок у Харкові пройде акція, присвячена боротьбі з гепатитом С
25 липня 2014 10:30
У понеділок у Харкові пройде акція, присвячена боротьбі з гепатитом С Інформаційно-профілактичні заходи «Гепатит С виліковний. Дбаємо про здоров'я по-новому» пройдуть 28 липня по всій Україні.
Акція буде присвячена Всесвітньому дню боротьби з вірусними гепатитами, який відзначається щорічно більш ніж у ста країнах світу. 

У Харкові акція проходитиме з 10:00 до 17:00 біля виходу зі ст. м. «Університет» (вул. Сумська, 39). 

Під час заходу учасники зможуть пройти безкоштовне експрес-тестування на гепатит С; отримати практичні рекомендації з профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів; послухати історії людей, які зіткнулися з хворобою і змогли її подолати; дізнатися про ризики інфікування гепатитами; приєднатися до підписання тематичного відкритого звернення до Президента України. 

Довідка. У світі 180 млн людей інфіковані гепатитом С, з них не менше 1,2 млн проживають в Україні. Темпи поширення гепатиту С в Україні залишаються найшвидшими серед країн Європи. Найчастіше інфікування відбувається через нестерильні медичні, стоматологічні та косметологічні інструменти. При цьому більшість людей не знає про те, що вони інфіковані: у 80% випадків хвороба протікає безсимптомно, непомітно для людини і переходить в хронічну стадію, яка закінчується цирозом і раком печінки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини