У поліклініці №7 після ремонту відкрили фізіотерапевтичне відділення
13 вересня 2016 13:12 Медицина
У поліклініці №7 після ремонту відкрили фізіотерапевтичне відділення Фізіотерапевтичне відділення Харківської міської дитячої поліклініки № 7 відкрилося після капітального ремонту.

Відділення було переведено в основну будівлю поліклініки за адресою: пр. Ювілейний, 76 з аварійного приміщення по пр. Тракторобудівників, 100-д.

Як повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, раніше батькам із дітьми було незручно ходити до окремого будинку, до того ж він був в аварійному стані.

«Ми вважаємо, що все повинно бути в комплексі і все повинно бути зручно для людей. Ми наближаємо медицину до жителів Харкова і робимо все можливе, щоб усім було комфортно. Крім того, це економія для поліклініки», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

За словами завідувачки відділення Світлани Капиці, за рахунок коштів міського бюджету в приміщенні замінили вікна та двері, відновили покриття стелі, стін і підлоги, замінили мережі електропостачання з використанням сучасних енергозберігаючих пристроїв, провели заміну системи водопостачання, каналізації та опалення. Всього на ці цілі з міського бюджету було виділено 825 тис. грн.

Зазначимо, відділення переоснащено новим, сучасним фізіотерапевтичним обладнанням: придбано комплекс сучасних апаратів для гальванізації та електрофорезу, УВЧ-терапії зі ступінчастим регулюванням потужності, низькочастотної електротерапії, апарат світлолікування, апарат міостимулування м'язів, ультразвукової та магнітотерапії, сучасний і високоефективний ультразвуковий інгалятор і медичний інвентар на суму 156,2 тис. грн. Для відділення закуплено нові меблі за рахунок коштів міського бюджету на суму близько 100 тис. грн.

За рік в фізіотерапевтичному відділенні поліклініки отримують лікування понад 7 тис. хворих (проводиться близько 100 тис. процедур). Розміщення фізіотерапевтичного відділення, оснащеного сучасним обладнанням, в будівлі поліклініки сприятиме підвищенню ефективності та результативності лікування, підвищить якість надання медичної допомоги дітям від народження до 18 років.

Друкувати
Останні новини