У поліклініці №1 пройде фотовиставка «Щастя матері»
04 жовтня 2012 18:03
У поліклініці №1 пройде фотовиставка «Щастя матері» Презентація фотовиставки «Щастя матері» відбудеться 5 жовтня в Харківській міській дитячій поліклініці №1 (пр. Героїв Сталінграда, 12).

Метою заходу є привернення уваги до проблеми грудного вигодовування дітей раннього віку та формування громадської думки про пріоритетність цього виду вигодовування.

Фотовиставка організована за ініціативою Департаменту охорони здоров'я за підтримки депутата Харківської міської ради Анатолія Денисенка в рамках соціального проекту «Джерело життя - материнське молоко». Проект реалізує Центр підтримки грудного вигодовування та батьківської культури «Мистецтво материнства».

Початок презентації - о 12:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Новини по темі:
Останні новини