У Покровському сквері билися лицарі
27 серпня 2019 14:53 Спорт
У Покровському сквері билися лицарі Лицарський турнір «Кубок Слобожанщини 2019», приурочений до Дня міста і Дня Незалежності України, відбувся 24 серпня у Покровському сквері.

У змаганнях взяли участь понад 100 бійців з Харкова, Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Краматорська та Сум.

У номінації «Щит і меч» серед чоловіків перемогу здобув Олександр Василінич з Одеси. Також у цій категорії серед жінок перше місце посіла представниця Одеси Олександра Сокольських. У номінації «Баклер-меч» переможцем став харків'янин Дмитро Чернов.

У змаганнях 3х3 сильнішою виявилася команда «Князь 1» з Харкова, а у професійному поєдинку Володимир Ганзій (спортклуб «Шарухань», Харків) здолав Владислава Костенка (спортклуб «Ritter», Харків).

Також у рамках турніру пройшла концертно-розважальна програма.

Лицарський турнір «Кубок Слобожанщини 2019» проводиться за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Харківського міського центру дозвілля молоді та СК «Ritter».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.