У парку Машинобудівників відбулося свято для дітей
31 травня 2018 11:25 Суспільство
У парку Машинобудівників відбулося свято для дітей Заходи у рамках соціального проекту «Мрії дітей про мир» пройшли 30 травня у парку Машинобудівників напередодні Дня захисту дітей.

Мета проекту - підтримати родини переселенців зі Сходу України, учасників Операції Об'єднаних Сил та їхніх дітей. Проект спрямований не тільки на організацію їхнього активного відпочинку, розкриття творчого потенціалу дітей, вивчення культури рідної країни, але і на зняття психологічного навантаження і стресу. На таких заходах дорослі і діти можуть познайомитися між собою, обмінятися важливою для них інформацією і дружити надалі.

Учасниками заходів в парку Машинобудівників стали понад 100 дітей переселенців з Донецької та Луганської областей і учасників ООС. Дітей розділили на групи за віком - від 3 до 6 років; від 6 до 10 років; від 10 до 15 років, і для кожної групи була підготовлена ​​індивідуальна програма. Для самих маленьких обладнали ігрову зону, провели конкурс малюнків на асфальті на тему «Мир на планеті Земля». Старші діти відвідали атракціони, мотузковий парк, випробували лазерні бої у космічному лабіринті.

На святі виступив ансамбль естрадного танцю «Конфетті» Центру дитячої та юнацької творчості Слобідського району. Всі виступи, естафети та конкурси допомагали проводити ростові ляльки.

Під час заходу співробітники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ роздали сім'ям рекламні брошури «Права дитини» та «Діти - майбутнє України».

Всі діти отримали невеличкі подарунки і морозиво. А всім, хто допоміг реалізувати соціальну ініціативу, були вручені почесні грамоти районної адміністрації.

Організатори проекту - Адміністрація Слобідського району за підтримки громадської організації «Сила жінок» та інших організацій і установ району.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини