У парку Машинобудівників побудують унікальний урбан-центр
18 лютого 2021 14:54 Інфраструктура
У парку Машинобудівників побудують унікальний урбан-центр В рамках ревіталізації харківського парку Машинобудівників там буде збудований урбан-центр.

Про це сьогодні, 18 лютого, на зустрічі з секретарем Харківської міської ради Ігорем Тереховим повідомив керівник громадської організації «Центр вуличних культур» Єгор Матюхін.

За його словами, проєкт підтримують профільні міністерства Кабінету міністрів України та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

«У нас є концепція найбільшого в Східній Європі урбан-центру. Коли ми презентували його в Латвії, то там його назвали «містом вуличних культур». Дійсно, в центрі буде 15 локацій, присвячених усім видам вуличних культур, бази для тренувань, для теоретичних занять і коворкінгу. Урбан-центр працюватиме цілий рік», - зазначив Єгор Матюхін.

Ігор Терехов підкреслив, що місто зацікавлене в тому, щоб такий центр з'явився у Харкові, оскільки він буде потужним магнітом для молоді і стане одним із значущих місць для популяризації здорового способу життя.

«Парк Машинобудівників дуже зручно розташований між двома станціями метро, ​​і тому не буде жодних проблем діставатися туди. Упевнений, що багато дітей і молоді захоче стати частиною цього руху, адже це спорт, азарт, розвиток, цікаве дозвілля. А ми, як міська влада, розв'язуємо ще одну важливу задачу - прибираємо підлітків з вулиці, прищеплюємо їм філософію здорового способу життя, вберігаємо від поганого впливу і перешкоджаємо залученню їх у наркоманію. Тому такі проєкти ми підтримуватимемо і надалі», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини