У парку Горького відкривається сезон сальси
18 квітня 2013 17:16
У парку Горького відкривається сезон сальси Відкриття сальса-сезону в Харкові відбудеться 20 квітня (початок - о 14:00) у Центральному парку культури та відпочинку ім. Горького.

Вечірка «Big Salsa Boom» об'єднає шанувальників сальси, бачати, реггетона, зука і кізомби. Учасників та гостей парку чекають шоу-програма та майстер-класи від представників кращих шкіл сальси Харкова та Бєлгорода, а також шоу барабанщиків «Show Brazil», виступи шкіл латиноамериканських танців і майстрів капоейри, анімації від тренерів. Під час свята виступить спеціально запрошений гість - DJ Alegre.

Всі заходи пройдуть на центральному майданчику біля колеса огляду.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини