У парку Горького відбудеться випуск кадетів
26 травня 2015 10:27 Освіта
У парку Горького відбудеться випуск кадетів Урочистий випуск учнів Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» пройде 29 травня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Як повідомили в гімназії, це другий випуск навчального закладу, який існує менше двох років. Цього року кадетський корпус закінчують 67 юнаків, які здобули базову та повну загальну середню освіту з посиленою військово-фізичною підготовкою. Надалі більшість з них планує продовжити навчатися у вищих навчальних закладах, де готують офіцерів для Збройних Сил України, інших силових структур та офіцерів запасу.

Початок урочистого випуску - о 10:00.

Нагадаємо, кадетський корпус - це перший подібний навчальний заклад в Україні. Заснований в 2013 році на базі Харківського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Розташований на вул. Полтавський шлях, 192, в будівлі колишнього танкового училища. Кадети перебувають в установі цілодобово сім днів на тиждень. Їх утримання - харчування та проживання - повністю забезпечує держава. Організація навчання та умови проживання кадетів максимально наближені до умов військової частини. Випускники гімназії мають привілеї при вступі в усі військові або силові вищі навчальні заклади Харківської області та йдуть за окремим конкурсом. У 2014/2015 навчальному році в кадетському корпусі навчалося 270 юнаків з 15 областей України.

Зазначимо, що право на вступ до гімназії-інтернату мають юнаки - громадяни України, які закінчили 6-й, 7-й, 8-й або 9-й клас. З правилами прийому можна ознайомитися на офіційному сайті навчального закладу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини