У парку Горького стартував спортивний фестиваль
11 вересня 2021 13:16 Спорт
У парку Горького стартував спортивний фестиваль Восьмий спортивний фестиваль «Kharkiv Sport City», приурочений до Дня фізкультури і спорту, проходить сьогодні, 11 вересня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

На центральній алеї парку представлено понад 100 спортивних організацій та федерацій міста. Так, сьогодні харків'яни можуть побачити показові виступи з черлідингу, акробатічного рок-н-роллу, художньої гімнастики, дзюдо, карате та ін. Також у гостей свята є можливість спробувати себе в різних видах спорту, випробувати силу і спритність на тренажерах, взяти участь у конкурсах і спортивному квесті, а також отримати призи.

У відкритті спортивного фестивалю взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він привітав усіх присутніх з Днем фізичної культури і спорту та зазначив, що харків'яни регулярно доводять свою першість на спортивних змаганнях найвищого рівня.

«Всі знають, що Харків - це спортивне місто. Наші чудові досягнення на Олімпійських та Паралімпійських іграх, проведення наймасштабнішого спортивного фестивалю - все це ще раз підкреслює, що в Харкові модно бути спортивним. Яким би видом спорту ви не займалися, пам'ятайте, що ви - харків'яни, що ви - модні, спортивні та найкрутіші», - зазначив секретар міськради.

Також Ігор Терехов підкреслив, що в місті реалізуються проєкти, спрямовані на розвиток всіх видів спорту. Зокрема, до кінця цього року розпочнуть будівництво льодової арени, а наступного року - унікального урбан-центру, який може стати найбільшим у Східній Європі.

Онлайн-трансляція спортивного свята проходить на YouTube-каналі «Kharkiv Sport City».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини