У парку Горького посадили дерево дружби між Харковом і Данією
07 жовтня 2017 15:47 Міжнародне співробітництво
У парку Горького посадили дерево дружби між Харковом і Данією Дерево дружби між Харковом і Данією з'явилося у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Сьогодні, 7 жовтня, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і Надзвичайний і повноважний посол Королівства Данія в Україні Рубен Медсен посадили в парку Горького дерево дружби.

Як зізнався посол, востаннє він висаджував дерево близько десяти років тому в своєму саду.

«Звичайно ж, сьогоднішня церемонія набагато краща, ніж була тоді. Тим більше що сьогодні я висаджував цей клен не просто для себе, а в якості символу для двох народів. Це символ того, що дружба, яка вже є між Україною та Данією, буде тільки міцніти, а відносини між Харковом і данськими містами - динамічно розвиватися», - зазначив Рубен Медсен.

Ігор Терехов підкреслив, що це лише початок подальших спільних планів.

«Ми щорічно проводитимемо Дні Данії в Харкові. Ця країна є одним із символів Європи, а оскільки курс України спрямований на європейську інтеграцію, то для нас було б дуже добре зблизитися з цією країною, встановити побратимські відносини з одним із її міст. Зараз у Харкові працює кілька данських компаній, і для нас важливо, щоб данський бізнес приходив до нас у місто, щоб створювалися робочі місця з хорошими європейськими зарплатами, а ми будемо цьому всіляко сприяти», - зазначив Ігор Терехов.

Після висадки дерева для гостей провели екскурсію парком Горького.

Нагадаємо, 6 жовтня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з послом Данії в Україні Рубеном Медсеном та обговорив можливість встановлення партнерських відносин між Харковом та одним із данських міст. За словами посла, це міг би бути Орхус - друге за величиною місто в Данії, де працює багато українців і у якого поки немає міста-партнера в Україні.

Крім того, з 6 по 14 жовтня в Харкові проходять «Дні Данії-2017». У програмі культурного проекту - фестиваль кіно, міжнародна фотовиставка, театральні вистави, лекції, дискусії та круглі столи з питань архітектури, демократії і велокультури.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини