У парку Горького облаштовують інклюзивний дитячий майданчик
29 травня 2020 10:38 Культура
У парку Горького облаштовують інклюзивний дитячий майданчик Інклюзивний дитячий майданчик планують відкрити в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького вже в цьому сезоні.

Як повідомив прес-секретар парку Андрій Кравченко, будівництво ігрового майданчика для дітей на інвалідних візках в самому розпалі. Інклюзивна зона відпочинку знаходитиметься в районі канатної дороги.

«Це перший інклюзивний майданчик в місті, повністю розрахований для потреб дітей на візках. Вони там із задоволенням гратимуться. Ми розраховуємо всі роботи закінчити вже в цьому сезоні», - зазначив Андрій Кравченко.

Крім того, в парку готують ще один сюрприз для відвідувачів - новий атракціон. Його будівництво також вже розпочато, але подробиці, яким буде атракціон, поки тримають в секреті.

Нагадаємо, у зв'язку з ослабленням карантину в середу, 27 травня, в парку Горького запрацювали атракціони, виняток становлять розважальний центр і водні гірки. При цьому відвідувачів, бажаючих покататися, просять не забувати дотримуватися правил безпеки.

«Вхід на атракціони дозволений тільки тим людям, які наділи захисні маски. При катанні ми дотримуємося соціальну дистанцію у півтора метра - за цим стежать наші співробітники. Також атракціони парку Горького проходять обов'язкову дезінфекцію, на атракціонах є спеціальний засіб дезінфекції для людей, які хочуть покататися», - повідомив Андрій Кравченко.

Він додав, що після чергового етапу послаблення карантину гостей парку також чекатимуть цікаві розважальні заходи і безліч сюрпризів.

Друкувати
Останні новини