У парку Горького готують до відкриття нову квест-кімнату
26 вересня 2019 10:36 Суспільство
У парку Горького готують до відкриття нову квест-кімнату Нову квест-кімнату за мотивами серіалу «Чужі» планують відкрити в «Questland» Центрального парку культури та відпочинку ім. Горького.

Як повідомив прес-секретар парку Андрій Кравченко, сценарій нової гри перенесе учасників у майбутнє, а сама кімната буде оформлена у вигляді космічного корабля, який врізався в скелю.

«Квест-кімната присвячена знаменитому серіалу «Чужі». На наших гостей чекає подорож в далеке майбутнє на цьому космічному кораблі, на якому в результаті невдалого експерименту один з «чужих» вирвався на свободу, і ось що станеться - як раз дізнаються відвідувачі нашого нового квесту. Їм належить вибратися з палаючого корабля, повного «чужих», - повідомив Андрій Кравченко.

За його словами, презентувати квест гостям парку планують за півтора місяці.

Нагадаємо, сьогодні в «Questland», який розташований на 2-му поверсі «Казкового будиночка», функціонують 6 квест-кімнат з різними сценаріями і оформленням із запланованих 9-ти. Ігри розраховані на дітей і на дорослих і, відповідно, мають різний рівень складності.

Зазначимо, забронювати відвідування квесту в парку Горького можна онлайн на сайті «Questland».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини