У Палаці спорту пройшов концерт до 8 Березня
04 березня 2021 14:56 Місто
У Палаці спорту пройшов концерт до 8 Березня Концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, відбувся сьогодні, 4 березня, у Харківському Палаці спорту.

З прийдешнім святом жінок привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Дорогі, любі, красиві жінки! Вітаю вас з 8 Березня. Я радий, що цей день ми відзначаємо незмінно і його не торкнулися зміни. З цим святом в наше місто приходять весна і посмішки. Бажаю вам гармонії. Вірте в себе і своїх чоловіків, а вони обов'язково виправдають ваші надії. Міцного здоров'я і благополуччя. 

Сьогодні з нами немає нашого мера - Геннадія Кернеса, але його команда, основу якої складаєте ви - прекрасні жінки - трудиться і розвиває місто. Дякуємо! Завжди будьте щасливі. Зі святом!» - сказав Ігор Терехов.

На знак подяки за працю і внесок в розвиток міста Харкова секретар міської ради вручив представницям різних професій - медсестрам, дворовим робітницям, кухарям, співробітницям міських підприємств та установ - Почесні грамоти міської ради та Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради. З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

На честь свята для мешканок Харкова виступили харківські виконавці і народна артистка України Ірина Білик.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини