У Новобаварському районі знесуть п'ять самобудів
06 липня 2016 16:48 Місто
У Новобаварському районі знесуть п'ять самобудів П'ять об'єктів самовільного будівництва будуть знесені на території Новобаварського району.

Таке рішення було прийняте сьогодні, 6 липня, на засіданні виконкому Харківської міської ради.

Йдеться про два гаражі: на вул. Переможців, 6 і на перехресті вул. Робкорівської і пров. Ржевського, про два торговельні кіоски: на вул. Китаєнка, 8 і в пров. Баварському, 9, а також про літній майданчик-кафе на вул. Москалівській, 99.

Перші чотири об'єкти знаходяться на прибудинковій території, а кафе - в парку ім. Квітки-Основ'яненка. Всі вони були встановлені самовільно і будуть демонтовані згідно з Правилами благоустрою території міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини