У Немишлянському та Індустріальному районах відновили подачу тепла
16 листопада 2018 11:15 ЖКГ
У Немишлянському та Індустріальному районах відновили подачу тепла У частині будинків Немишлянського та Індустріального районів подачу тепла відновили о 00:30 16 листопада.

Як повідомив заступник головного інженера КП «Харківські теплові мережі» Євген Зінченко, по вул. Пожарського, 2/10 були проведені роботи з усунення дефекту на трубопроводі.

Також він повідомив, що в зв'язку з плановими роботами опалення немає ще в низці будинків. Зокрема, сьогодні пошкодження ліквідують на трубопроводі по пр. Тракторобудівників. Опалення тимчасово немає в 56 будинках в мікрорайонах 535-а і 605-1. Подачу послуги планують відновити орієнтовно о 20:00.

«Ці роботи планові, ми до них готувалися, попереджали про них», - зазначив заступник головного інженера.

Крім того, сьогодні для поліпшення гідравлічного режиму будуть проведені роботи на мережі у 25-му мікрорайоні. «Це Нові Будинки, пр. Петра Григоренка, пр. Героїв Сталінграда, вул. Садовопаркова, бульвар Жасміновий. Зараз відключимо, підозрюємо, що вийшла з ладу засувка, і замінимо запірну арматуру», - пояснив Євген Зінченко.

За його словами, без тепла і гарячої води тимчасово будуть 45 будинків. Завершити ремонт планують швидко, щоб відновити надання послуги вже в 16:00-18:00.

Друкувати
Останні новини