У Немишлянському районі з'явилася ще одна локація для відпочинку
16 липня 2021 19:17 ЖКГ
У Немишлянському районі з'явилася ще одна локація для відпочинку Відкриття сучасної зони для відпочинку відбулося сьогодні, 16 липня, у Немишлянська районі, по Салтівському шосе, 242-А.

Там з'явилися дитячі майданчики з гумовим і піщаним покриттям, на яких встановили пісочницю, каруселі та інші гойдалки, а для маленьких жителів - новий ігровий комплекс з вежами та гірками. Також на цій локації облаштували зону для занять спортом, де встановили гімнастичні тренажери. Крім того, для комфортного відпочинку мешканців мікрорайону там з'явилися лавки, урни та паркові леви.

У відкритті нової локації взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він нагадав, що сучасні локації для відпочинку будуть відкриватися у всіх районах міста.

«Усі зони облаштовуються в залежності від побажань жителів району, тому трохи відрізняються одна від одної. Крім того, ми залишаємо трохи вільного місця для того, щоб в майбутньому локацію можна було поліпшити. Сьогодні ми поговорили з жителями, і прийняли рішення додати сюди ще й зону для заняття ігровими видами спорту - футболом і настільним тенісом», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини