У Немишлянському районі вшанували пам'ять героїв Другої світової
10 травня 2019 11:17 Суспільство
У Немишлянському районі вшанували пам'ять героїв Другої світової Заходи, присвячені 74-тій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, пройшли 8 і 9 травня у Немишлянському районі.

 

За традицією в ці дні жителі Немишлянського району зібралися біля братської могили воїнів по вул. Рибалка, щоб згадати героїв, які в роки війни ціною власного життя здобули мир та свободу. 8 травня відбулася траурна панахида за всіма загиблими у війні.

Понад 300 учасників заходу, серед яких - ветерани і діти війни, депутати міської ради, представники районної адміністрації, підприємств, установ і громадських організацій району, поклали квіти до братської могили воїнів і хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих у боях воїнів.

Після заходу жителі району поспілкувалися з ветеранами, послухали їхні спогади і настанови, а в кінці зробили фото на пам'ять.

9 травня делегація ветеранів та представників трудових колективів Немишлянського району взяла участь у покладанні квітів на Меморіальному комплексі Слави.

Цього ж дня урочистості з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли в житловому масиві Кулиничі.

Більше 250 жителів, представників адміністрації району, підприємств і установ зібралися у братських могил воїнів по вул. 7-ї Гвардійської Армії, щоб вшанувати пам'ять загиблих захисників і подякувати ветеранам і дітям війни, які і сьогодні своїми справами прославляють рідне місто.

За традицією після пам'ятних заходів усіх пригощали польовою кашею.

 

Друкувати
Останні новини