У Немишлянському районі відзначили Хрещення
21 січня 2019 11:13 Суспільство
У Немишлянському районі відзначили Хрещення Свято Хрещення Господнього відзначили 19 січня у Немишлянському районі.

Богослужіння відбулися у двох храмах. Крім того, обряди освячення води пройшли у трьох мікрорайонах - по вул. Танкопія, 19/4, Салтівському шосе, 242-г і вул. Ферганській, 33-б. Також свято Хрещення відзначили у селищі Кулиничі.

Всього в заходах взяли участь понад 1,5 тис. чоловік. Голова районної адміністрації Тетяна Топчій побажала всім здоров'я і духовного очищення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини