У Немишлянському районі відремонтують дороги і приведуть до ладу двори
27 лютого 2021 16:36 ЖКГ
У Немишлянському районі відремонтують дороги і приведуть до ладу двори Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 27 лютого, зустрівся з жителями Немишлянського району.

Разом із заступниками міського голови, директорами профільних департаментів і підприємств Ігор Терехов зафіксував прохання жителів будинків по вул. Танкопія, вул. Олімпійській, вул. В. Мельникова, Салтівському шосе.

Велика частина звернень жителів стосувалась ремонту внутрішньоквартальних доріг, під'їздів, вхідних груп, внутрішньобудинкових мереж, благоустрою прибудинкових територій, встановлення майданчиків.

Зокрема, у дворі будинків по вул. Танкопія, 7, 7/1, 7/2 виконають капітальний ремонт внутрішньоквартальної дороги та комплексний благоустрій двору, у районі будинків по вул. В. Мельникова, 6, 8 планується виконати ремонт тротуару і встановити дитячий майданчик, біля будинків по Салтівському шосе, 240, 240-б, 240-в - також облаштувати великий двір і виконати низку інших робіт.

Ігор Терехов зазначив, що спальні мікрорайони потребують комплексного благоустрою.

«Ремонт під'їздів, покрівель, мереж, ліфтів - всі ці питання потрібно брати в роботу. Найзлободеннішим з них, напевно, є ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. Тим більше після зими - багато місць, де провалений асфальт, тому люди звертаються з проханнями про ремонт. У нас в планах на цей і наступні роки - ремонт внутрішньоквартальних доріг і благоустрій спальних мікрорайонів. Питанням житлово-комунальної сфери ми приділяємо велику увагу», - зазначив секретар міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини