У Немишлянському районі відбулося свято до Дня Перемоги
10 травня 2018 11:48 Суспільство
У Немишлянському районі відбулося свято до Дня Перемоги Святкові заходи з нагоди 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні пройшли 8 травня на майданчику по Салтівському шосе, 242-г.

На святі зібралися ветерани війни, діти війни, представники адміністрації, жителі району, всього - близько 1 тис. осіб.

Розпочався захід тематичним концертом, який підготували юні артисти району.

З побажаннями миру, добробуту та злагоди до присутніх звернулася голова Адміністрації Немишлянського району Тетяна Топчій.

Традиційно всіх присутніх пригостили польовою кашею, після чого ветерани війни ще довго спілкувалися з молоддю, фотографувалися і згадували про минуле.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини