У Немишлянському районі пройшла панахида біля братської могили воїнів
22 серпня 2018 11:27 Суспільство
У Немишлянському районі пройшла панахида біля братської могили воїнів Панахида біля братської могили загиблих у Другій світовій війні воїнів відбулася 21 серпня на вул. Рибалко, 21.

У ній взяли участь ветерани, представники районної адміністрації, підприємств і установ, депутати, жителі району. Всього біля братської могили зібралося близько 500 осіб.

Учасники заходу поклали квіти до братської могили воїнів і вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Голова районної адміністрації Тетяна Топчій подякувала ветеранам за мужність і героїзм, проявлені в роки війни, і привітала їх з 75-річницею визволення Харкова від нацистських загарбників.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини