У Немишлянському районі перекладають мережі водопостачання
09 вересня 2021 10:37 ЖКГ
У Немишлянському районі перекладають мережі водопостачання Бригади КП «Харківводоканал» проводять заміну зношеної ділянки трубопроводу по вул. Танкопія, 39 у Немишлянському районі.

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада, буде замінено 100 м технічно зношеного трубопроводу діаметром 450 мм, який забезпечує водою мешканців Немишлянського і Слобідського районів.

За його словами, земляні та зварювальні роботи проводять поетапно і одночасно, а водопостачання відключають тільки на короткий термін для перепідключення мереж. Перекладку трубопроводу планується закінчити цього тижня.

Микола Завада повідомив, що по вул. Танкопія було заплановано укласти нове асфальтове покриття, тому було прийнято рішення здійснити комплексну заміну комунікацій на проблемній ділянці.

«У зимовий час вода розтікалася прямо по проїжджій частині, й утворювалися полії, створюючи небезпеку на дорозі. Після заміни комунікацій та дорожнього покриття жителі вулиці Танкопія забудуть про погані дороги, а абоненти Немишлянського і Слобідського районів будуть постійно з водою», - підкреслив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання».

На підприємстві зазначили, що в Немишлянському районі з початку року бригади вже замінили понад 550 м технічно зношених мереж. Ремонтні роботи ведуться по всьому місту за заздалегідь складеними планом і графіком. Загалом цього року у місті планують замінити 24 км трубопроводу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини