У Муніципальній галереї відкриється виставка художника-графіка Олексія Яловеги
16 січня 2014 16:47
У Муніципальній галереї відкриється виставка художника-графіка Олексія Яловеги Виставка графіки Олексія Яловеги «Я є Те» відкриється 17 січня (початок заходу - о 18:00) в арт-підвалі Харківської міської художньої галереї (вул. Чернишевська, 15).

Як повідомили організатори, це перша персональна виставка харківського фотографа і художника, лауреата фестивалю молодіжних проектів «Non Stop Media». До експозиції увійшли дві серії графічних робіт, одна з яких створена протягом останніх двох місяців.

Як уточнив автор, «Я є Те» («Я є Бог», «Я є Чиста свідомість») - це буквальний переклад назви пранаяма-мантри Со-Хам, використовуваної в східних практиках медитації. «Мантра ґрунтується на диханні. Ця виставка про те, як я розплющував та заплющував очі. Так я спробував візуально відобразити вдих і видих», - пояснив Олексій Яловега.

Виставка триватиме до 29 січня.

Довідка. Олексій Яловега (нар. 1980) - харківський художник-графік, фотограф. У 2004 році закінчив Харківську державну академію дизайну і мистецтв. У 2003 і 2012 роках брав участь у фестивалі молодіжних проектів «Non Stop Media» (Харків).
Друкувати
Останні новини