У Муніципальній галереї відкривається виставка колажу
02 лютого 2022 10:24 Культура
У Муніципальній галереї відкривається виставка колажу Експозиція «БезЛадНі зв'язки» відкриється у середу, 2 лютого, у Муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15).

Як повідомили організатори, на ній будуть представлені роботи відомих українських митців, створені в техніках колаж та асамбляж, з колекції Тетяни та Бориса Гриньових. 

«Експропріюючи чужий погляд через нашарування цитат, образів, сенсів, художники формулюють і транслюють власну, авторську думку. При розгляді цих композицій яскраво представляється процес їх створення, відчувається насолода від внутрішнього монологу автора та його одночасної бесіди зі Всесвітом», - розповіли у галереї.

Організатори зазначають, що більшість робіт, презентованих у рамках проєкту, демонструють діалог сучасних українських митців із творцями минулого. Так, до експозиції увійшли картини Івана Алиськевича, Олега Грунзовського, Владислава Краснощока, Олега Мальованого, Сергія Параджанова, Олександра Печерського, Олександра Ройтбурда, Василя Рябченка, Сергія Святченка, Олега Соколова, Юрія Соколова, Сергія Солонського, Олександра Судакова, Олександра Супруна, Анатолія Шевчука.

Презентація проєкту «БезЛадНі зв'язки» – 2 лютого, початок – о 18:00.

Також у рамках презентації у суботу, 5 лютого, відбудеться екскурсія по виставці куратора проєкту Марини Конєвої. Початок – о 16:00.

Експозиція буде представлена до 22 лютого. Час роботи Муніципальної галереї – з 11:00 до 19:00, неділя - вихідний.

Довідка. Колаж – прийом у мистецтві, що передбачає поєднання в одному творі різнорідних елементів. В образотворчому мистецтві колаж полягає у створенні мальовничих чи графічних творів шляхом наклеювання на будь-яку основу предметів та матеріалів, що відрізняються від неї за кольором та фактурою. Асамбляж - техніка візуального мистецтва, споріднена з колажем, яка передбачає використання об'ємних деталей або цілих предметів, скомпонованих на площині у вигляді картини. Допускає мальовничі доповнення фарбами, металом, деревом, тканиною та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини