У Московському, Слобідському та Основ'янському районах готуються до опалювального сезону
24 червня 2017 13:37 ЖКГ
У Московському, Слобідському та Основ'янському районах готуються до опалювального сезону Засідання районних штабів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років пройшли сьогодні, 24 червня, в Харківській міській раді.

Засідання за участю керівництва Адміністрації Московського району, керівників департаментів міськради, комунальних підприємств та їхніх районних філій провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Як повідомив голова Адміністрації Московського району Олег Товкун, з 1098 будинків комунальної форми власності комплексно до нового опалювального сезону підготовлені 459 будинків, що становить 42%. За інформацією в.о. директора КП «Жилкомсервіс» Владислава Бабенка, в житловому фонді почалися роботи з закриття контурів, а також заплановані роботи з очищення горищ і підвалів від сміття.

В житлових будинках вже виконано план з ремонту дахів - капітально відремонтовано 7 м'яких покрівель і 2 металеві. У КП «Харківблагоустрій» зазначили, що запасання піску в районі йде за графіком і сьогодні становить 51%. Згідно з графіком проводиться підготовка до опалювального сезону дитсадків, шкіл, медичних установ, а також установ району та клубів за місцем проживання.

Цього року в Московському районі запланований ремонт 78 доріг. Ігор Терехов доручив КП «Доррембуд» приділити особливу увагу ремонту внутрішньоквартальних доріг.

«Московський район найбільший в місті. Для нас з Геннадієм Кернесом принципово важливо навести тут лад. Ми стурбовані станом внутрішньоквартальних доріг району. Я вас прошу, сконцентруйтеся на цій роботі. Зіставте свої плани, перекидайте робочі бригади з інших районів, але наведіть тут лад якомога швидше», - підкреслив Ігор Терехов.

Також перший заступник міського голови доручив керівникам Департаменту інфраструктури та Департаменту дорожнього господарства підготувати бригади робітників і снігоприбиральну техніку, щоб забезпечити своєчасну розчистку доріг і зупинок від снігу в зимовий період.

«Щоб до початку грудня снігоприбиральні трамваї були підготовлені. Проведіть інвентаризацію всієї вашої техніки і повідомте, в якому вона стані. Також складіть графіки робіт з очищення проїжджої частини на зимовий період і визначте, яку ділянку робіт за ким буде закріплено», - підкреслив Ігор Терехов.

Також сьогодні відбулося засідання штабів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий Основ'янського і Слобідського районів, на яких також були присутні голови райадміністрацій.

Так, в.о. директора КП «Жилкомсервіс» Владислав Бабенко повідомив, що в Основ'янському районі з 1148 будинків комунальної форми власності комплексно до нового опалювального сезону вже готові 429 будинків, що становить 37%. У Слобідському районі з 633 будинків комунальної власності комплексно підготовлені 222 будинки, що становить 35%. Також в районах проводиться підготовка до зими дитсадків, шкіл, медичних установ і клубів за місцем проживання. Всі роботи йдуть за графіком.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини