У Московському районі створять великі зони для відпочинку, ігор і спорту
28 лютого 2021 16:17 ЖКГ
У Московському районі створять великі зони для відпочинку, ігор і спорту Облаштувати великі території біля житлових масивів планується в Московському районі міста.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 28 лютого, зустрівся з жителями району на трьох таких локаціях - на вул. Героїв Праці, 60 (великий дитячий майданчик на перетині вул. Героїв Праці та пр. Тракторобудівників), вул. Джерельній, 9-а (територія між будинками по вул. Джерельній 9, 9-а і по вул. Дружби Народів, 232-в, 236, 236-а) та пр. Тракторобудівників, 103-г (територія між будинками №103-а і 103-г).

Там планується створити зони відпочинку, встановити дитячі й спортивні майданчики. Як зазначили в Адміністрації Московського району, зокрема в районі будинків по вул. Джерельній багато дітей захоплюється вуличними видами спорту, тому для них обладнають урбан-майданчик, щоб вони могли займатися спортом біля будинку, а не їздити у парк Перемоги, де побудують урбан-парк.

Як зазначив Ігор Терехов, подібні зони відпочинку будуть створені в усіх районах міста.

«Це наш проєкт. Усередині спальних мікрорайонів з'являтимуться нові локації, де людина будь-якої вікової категорії буде відчувати себе так само комфортно, як у центрі міста», - сказав секретар міської ради.

Крім того, у ході зустрічі з жителями заступники міського голови, директори профільних департаментів та комунальних підприємств записали всі звернення харків'ян, більшість з яких стосувалися ремонту будинків, доріг, благоустрою територій, надання матеріальної допомоги.

«Є багато питань, які стосуються ремонтів під'їздів, вхідних груп, внутрішньоквартальних доріг, покрівель, створення нових зон відпочинку. Всім цим ми будемо займатися, щоб харків'яни жили в комфортних умовах», - повідомив Ігор Терехов.

Зазначимо, що цього року на вул. Героїв Праці, 60 заплановані роботи з ремонту покрівлі над під'їздом №2 і ремонт під'їздів №1-12 в комплексі із вхідними групами, а на вул. Джерельній, 9 планується відремонтувати під'їзд №4 і вхідну групу. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини